Lida Plus

Lida plus bir lida versiyonudur. Yine “Kumming Dali” firması tarafından içeriği yoğunlaştırılarak üretilmiştir. Lida plus kullanıcılar tarafından özellikle tercih edilmektedir. Biz 15 kilo üzerinde fazlası olan kişilere lida plus öneriyoruz. Folyolu lidaya oranla etkisi daha fazla oluyor. Örneğin; Folyolu lida ile 5 kilo verirken lida plus ile ayda 8-10 kilo ve daha fazlasını verebilirsiniz.

Lida Plus

Lida Plus Nasıl Kullanılır?

lida plus içerisinde 30 kapsül bulunuyor. Günde bir adet sabah kahvaltısından önce kullanılmaktadır. Ayrıca kullandığınız gün içerisinde 3 litre civarında su tüketmeniz önerilmektedir. Etkili yağ yakımı ve sağlıklı bir zayıflama süreci yaşamanız için su tüketimine dikkat ediniz.

Lida Plus Etkileri

Lida plus kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren gün boyu etkisini gösterir. Kilo vermenizi sağlayan bir takım etkileri mevcuttur. Bunlar;

İştah Kapatır ve tokluk hissi verir

Lida plus iştahınızı kontrol altına alır. Gereğinden fazla kalori almanızı engeller ve tokluk hissi verir. Normal gündelik beslenmenize daha dengeli şekilde devam edersiniz.

Yağ yakıcı etkisi bulunur

Ürünün içerisinde L-carnitine ve Sibutramine bulunur. Bu iki ekstre sayesinde vücutta depolanan yağlar yakılmaya başlar. Özellikle bel, basen ve göbek bölgesinde oluşan yağların yakılmasını sağlayarak bölgesel incelme sağlar.

Metabolizmayı hızlandırır

Gün geçtikçe masa başı çalışma ve hareketsiz yaşam stili bir çok kişinin hayatına giriyor. Ve bunların sonucunda fazla kilolar, Yavaş çalışan bir metabolizma meydana geliyor. Lida plus metabolizmanızı hızlandırarak kilo vermenizi destekliyor.

Kimler Lida Plus Kullanamaz?

  • Kalp/Damar Tansiyon hastaları
  • Kronik böbrek yetmezliği hastaları
  • Hamileler ve emziren kadınlar

Lida plus kullanamazlar. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için sipariş öncesi bize ulaşmanızı öneriyoruz.

Lida yan etkileri neler?

Lida yan etkileri çok ciddi olmasa da yine de vardır. Bunlar;

Ağız kuruluğu (Yağ yakıcı etkiden dolayı)

İştahsızlık

ve ilk günlerde uykusuzluk, Kabızlık yapabilmektedir.

Uyarılar

lida plus 18-65 yaş arası kişiler tarafından kullanılmalıdır.

Kullanım dozajı dışına çıkmayınız.

oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Lida Plus” için 3 yorum

Bir Cevap Yazın