Orjinal Lida Nereden Alabilirim?

Bu soruyu soruyorsanız eğer daha öncesinde sahte ürünlerle karşılaştığınızı farz ediyorum. Maalesef ülkemizde lida zayıflama hapının sahte versiyonları da bir hayli mevcut. Bu yazıyı sizinle paylaşma amacımız orjinal ve sahte ürün arasında ki farklar nelerdir? bunun bilincinde olmanızı sağlamaktır.

Sahte ürün satışı yapan noktalar insan sağlığını hem tehdit ederken hem de paranızın çöpe gitmesine sebep oluyor. Öncelikle şikayet var platformu üzerinde açılan konuları okumanızı tavsiye ediyorum. Dolandırıcı satış noktalarından yaptığınız alışverişte elinize sahte lida yada farklı bir ürün ulaşacaktır. Tüketicilerin geneli bu durumdan şikayet konusu açmaktalar. Hatta elinize ürün bile ulaşmayabilir!

Şimdi sizlere orjinal lida nasıl anlaşılır? bu konuyla ilgili bilgiler verelim.

Orjinal Lida Nereden Alabilirim ?

Lida Kutusu Ve Ambalajı

Lida kutusu ön yüzünde “fake-prof” damgası bulunur. Diğer yüzünde ise KMDALİ amblemi yer alır. Kutunun kapağı kilitli ve kutu genel olarak tırtıklı bir yüzeye sahiptir. Kilit kapağın üzerinde üretim tarihi, Son kullanma tarihi ve seri numarası bulunur.

Kutuyu açtığınızda karşınıza platin renkli şeritler çıkar. Bu şeritlerin üzerinde LidaDaiDaiHua ve “weight loss capsule” yazar. Kapsüllerin üzerinde seri numarası ve logosu bulunur. Seri numarası ve logosu olmayan ürünler kesinlikle sahtedir.

Ayrıca kapsülün içerisinde ki toz rengi koyu renktedir. Krem renginde toz bulunur.

Lida Etkisi

Lida kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren ağız kuruluğu etkisi gösterir ve iştahınızı kapatır tokluk hissi verir. Sahte ürünlerde bu etkiyi görmezsiniz. Orjinal ürün ayda 5-12 kilo arasında kilo vermenizi sağlar. Sahte üründe maalesef kilo bile alabilirsiniz.

Firma Güvenilirliği

İletişim bambaşka bir boyut olsa da dikkat etmeniz gereken bir takım noktalar yer alıyor. Sipariş vereceğiniz noktanın iletişimine ve size verdiği bilgilerin güvenilirliğine dikkat ediniz. Sattığı ürün hakkında bilgisi olmayan, Yada yanlış bilgiler aktaran satıcılar muhtemel kuvvetle sahte ürün satıcılarıdır.

Orjinal Lida Nereden Alabilirim?” için 5 yorum

 1. Semiha tekeli Yanıtla

  Merhaba sizden lida aldım çok memnunum. Ama öncesinde 3 yerden aldım ve hepsi sahte çıktı. hatta bir tanesinde lida yerine başka bir ürün göndermişler. şikayetvar üzerinden de paylaştım o dolandırıcıları

 2. Kamile özdemir Yanıtla

  bilgiler için teşekkürler. videoda ki ürün ile bana gelen ürün aynı. teşekkür ederim.

 3. Cansu Yanıtla

  ben başka bir sayfadan aldım numarası ile bitiyor. Sizin bahsettiğiniz gibi değil ürün. Orjinalliğinden şüpheliyim watsapptan yazdım beni engellediler. Nasıl yapıcam bunu iade etmek istiyırum

 4. Sinem Şahin Yanıtla

  Merhaba sitenizden aldım bugün 4.günüm. Ağız kuruluğu yapıyor ve iştahta mükemmel derecede azalma var. Ama biraz halsiz hissediyorum gün içinde. normal mi acaba

 5. Emine tpuz Yanıtla

  Trendyoldan aldım iki kere. ikisi de sahte çıktı. Buradan aldım geçen ay iyi kilo verdim

Bir Cevap Yazın