Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

Orjinal lida zayıflama hapı nasıl anlaşılır? Sahte ürün ve orjinal ürün arasında ki farklar nelerdir? Sorularınıza cevap bulacağınız yazımıza hoş geldiniz. Orjinal ürün hakkında bilgi edinerek hem paranızı hem de sağlığınızı çöpe atmayın.

Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

Lida Kutusu Ve Ambalajı

Lida kutusu tırtıklı yüzeye sahiptir. Lida kutusu ön yüzünde “fake-prof” yazan bir hologram bulunur. Ayrıca tam ters yüzünde KMDALI damgası bulunur. Kutunun üzeri kilitli kapak şeklindedir. Kapak üzerinde üretim tarihi, Son kullanma tarihi ve seri numarası yer alır.

Kutuyu açtığınızda karşınıza platin renkte şeritler çıkar. bu şeritler parlak renktedir ve her kapsülün yer aldığı gözenekte “LidaDaiDaiHua” ve “Weight loss capsule” yazısı bulunur.

Kapsüller açık yeşil ve koyu yeşil olmak üzere iki parçadan oluşur. Yine kapsüllerin üzerinde seri numarası ve gemi logosu yer alır. kapsülü açtığınızda toz göreceksiniz. Kapsülün içerisinde yer alan toz, koyu gri renkte, Yada krem rengi tonlarındadır. sade ve beyaz renkte değildir.

Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

Orjinal Lida Etkisi

Lidanın orjinal olup olmadığını aslında en iyi etkisi ile anlayabilirsiniz. Sabah bir kapsül kullandığınızda lida gün boyu iştahınızda azalma meydana getirir. Ve ağız kuruluğu yapar. Bu etkiler lidanın orjinal olduğunu kanıtlar.

Güvenilir Satış noktası

Sahte ürün satışı yapan yerler kısa sürede zaten ifşa ediliyor. Örneğin şikayetvar sitesi üzerinden firma ile ilgili yapılan yorumları sizde görebilirsiniz. Bunun haricinde sipariş vereceğiniz web sitesinin iletişimini dikkate alın. Ve sitede yazılan bilgilerin gerçekliğini inceleyin. Müşteri temsilcisine 7/24 ulaşabiliyor olmanız gerekmektedir.

Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?” için 3 yorum

  1. Anonim Yanıtla

    Ben kullanıyorum çok memnun kaldım.bir kutu daha sipariş verdim.tesekkurler

Bir Cevap Yazın